Bugün Köylülerimizle Dernek ofisi önünde Toplanarak Sağman Mezarlığımıza gidip Şehitlerimizin bayrakların değişimini yaparak Şehitlerimizi ve Mezarlığımızda Medfun bulunan Hemşehrilerimizi Dualarla anarak Mezarlığımızın temizliğini yaptık . Allah rızası için Katılan Tüm Köylülerimize Teşekkür Ederiz.
Sağmanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma yönetim Kurulu Adına
Başkan
Tarkan Ömer BANKUR
Sağman Mezarlığı Ziyareti
![](https://www.sagmanlilar.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/279339748_658751515190716_5148018666151233518_n.jpg)
07
May